İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Büyü Bilgileri
 3. Büyü
Trendlerdeki Yazı

Büyü

Hayatımızın içinde bulunan ve farklı amaçlar için kullanılan sayısız büyü bulunmaktadır. Her birinde kullanılan yöntem ve materyaller farklı olduğu gibi; okunan dualarda da farklılık gözlemlenmektedir. Büyü Türleri, genel olarak kara büyü ve ak büyü olarak bilindiği gibi; amacına ve etki alanına göre de farklı isimler almaktadır.

Büyü

Büyü yapma ve büyü bozma bilgileri bu makalemizde. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve papaz büyüsü, günümüzde kullanılan ve insanlar tarafından yoğun biçimde tercih edilen büyülerdendir. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda yaptırabileceğiniz, adıyla alakalı olan durumları ortaya çıkaracak olan yeterlilikte ve doğru yapıldığı ve zaman en iyi tesir şansını sunacak olan büyülerle birlikte, sizlerde istediğiniz sonuçları hızlandırabilir, sağlayabilirsiniz. Her zaman tercih edilebilecek olan büyülerle birlikte hayatınızın daha fazla güzelleştiğini, sorunlardan daha rahat kurtulduğunuzu ve hayal ettiğiniz olayların gerçekleştiğini görebilirsiniz. Büyü yaptırırken her zaman deneyimli bir medyumdan destek almak ve onun sizlere sunacağı hizmetlerle karşılaşmak için özen gösterebileceğiniz gibi; bu hem büyünün etkisini artırıp, hem de doğru sonuçlar almanız içinde önemlidir. Büyü Türleri konusunda problem yaşamamak için ihtiyaç duyacağınız medyumların en iyisi olan Refika Hoca, Avrupa’daki Türklere sorunsuz hizmetler vererek, mükemmele erişme şansını da artırmaktadır. İstediğiniz zamanlarda mükemmele erişmek ve kesin sonuçlu büyüler yaptırmak için geç kalmadan iletişime geçebilirsiniz.

Büyü Nedir?

Her zaman insanların sorunlarının çözülmesi için birbirinden farklı tekniklerle aynı büyüyü yapabilecek yetenekte olan Refika Hoca, işini şansa bırakmak istemeyenler için mükemmel bir değer sunmaktadır. Büyü Türleri arasında en fazla tercih edilenlerini sorunsuz olarak sunması ve dilediğini zamanlarda garanti bir sonuca erişmek istediğiniz anlarda iletişime geçmeniz sağlanırken, sorunsuz deneyim şansını da elde edebilirsiniz. Hem güvenilir, hem de sorunsuz olarak deneyim yaşamanızı kolaylaştıracak olan Medyum Refika, her konuda destekçiniz olacaktır.

Aşk Büyüsü Nedir?

İnsanların hoşlandığı ve yuva kurarak mutlu olacaklarına inandıkları bir insan üzerinde yaptırabilecekleri en etkili ve en bilindik büyü olan Aşk Büyüsü, her zaman tercih edebileceğiniz büyülerin de başında gelmektedir. Hem yapılış olarak kolay, hem de bozulması anlamında sorun yaşamayacağınız büyülerden olan bu büyüyle birlikte, hem evliyseniz eşinizin sizlere tekrardan aşık olmasını sağlayabilir, hem de yeni bir beraberliğe başladıktan sonra veya başlamadan önce garanti bir sonucu elde edebilirsiniz. Medyum Refika Hoca, Büyü Türleri konusunda mükemmel sahip olduğu deneyim ve başarı oranıyla birlikte, aşk büyüsü isteyen herkesin başvurabileceği, Avrupa’da ihtiyaç duyulan büyüleri yerine getirmesiyle de, sorunlardan Türkleri kurtarması sayesinde, iletişime geçebileceğiniz medyumlardandır. Aradığınız aşka normal şartlarda ulaşamıyor, gerçekten mutlu olmak ve dilediğiniz gibi keyifli zamanlar geçirmeye aç olduğunuzu hissediyorsanız, istediğiniz zaman mükemmel bir deneyim yaşamak için sizlerde iletişime geçebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Genelde evlilerin çok fazla tercih ettiği ve rağbet gösterdiği büyülerden olan Bağlama Büyüsü, evinden soğumuş olan veya bu yönde ilerleyen eşlerinize yaptırarak daha bağlı hale gelmelerini sağlayacağınız bir büyüdür. Büyü Türleri arasındaki önemi her zaman yüksek olan ve farklı tekniklerle insanların istediklerini gerçekleştirecek deneyime sahip medyumlarla kesin sonuçlara ulaşabileceğiniz bu büyüyle birlikte, mükemmel bir birliktelik ve mutlu olan ailenizin daha da doğru sonuçlara ulaşmasını sağlamanız mümkün olacaktır. İsteklerinizi daima yerine getiren ve her zaman doğru teknikleri kullanan Avrupa’daki en iyi medyum Refika Hoca sayesinde, bağlama konusunda da sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Sadece iletişime geçerek sorunlarınızı anlatmanızın ardından, kesinlikle destek alabileceğinizi, her zaman hafızanızda saklamanız gerekebilir. Büyülerin en zaman gerekli olacağını hiç kimse bilemez.

Papaz Büyüsü Nedir?

Farklı amaçlar için farklı büyüleri içerisinde barındıran, bağlama büyüsü, ayrılık büyüsü gibi kara büyü konumunda olan büyülerin tesirini artırmak için kullanılan Papaz Büyüsü, her zaman başvurulması gereken büyülerden değildir. Çoğu zaman son çare olarak kullanılması gerekirken; Büyü Türleri arasındaki en tehlikeli büyülerdendir. Genel olarak insanların yapacakları başka bir şey kalmadığı zamanlarda başvurduğu bu büyüyle birlikte, irade kontrolü devreye girer, istediğiniz her şeyi insanlara yaptırmakta zorluk çekmezsiniz. Hem yapımı çetrefilli ve zaman alıcı, hem de bozulması çok uzun zaman olan papaz büyüsü yaptırmadan önce tekrardan düşünmeniz gerekir. Fakat ak büyüleri yaptırmak istediğiniz zamanlarda daima güvenebileceğiniz medyumların başında gelen Refika Hoca, Avrupa’da sizleri beklemektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (15)

 1. Refika hocam merhaba, uzun zamandır hem tv programları olsun hem de sosyal medyadan sizi beğenerek takip ediyorum. Hocam size bir sorum olacaktı. Eskiden çok geç saatlerde uyuyan eşim, şu an çok erken saatte yatıyor ve sürekli olarak yorgun hissediyor kendisini. Acaba büyü yapılmış olabilir mi?

  • Merhaba Tanem kardeşim. Değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Ben üzerinizde herhangi bir büyü olduğunu düşünmüyorum. Yine de bilgi almak istersen tekrar telefonla arayabilirsin.

 2. Medyum hocam, uzun zamandır evimde çeşitli sesler ve gölgeler görüyorum. Etmediğim dua kalmadı. Her odaya Kuranı Kerim koydum ama değişen bir şey olmadı. Allah rızası için bana yardım edin. Ne yapmam gerekiyor?

 3. Büyü diye bir şey vardır. Dünya büyüler üzerine havada duruyor diye çok eski bir atasözü de vardır. Hocam Refika uzun yıllardır bu işlerde kendini ispat etmiş 10 numara bir insandır. Hocam Bahçelievler’den Fatoş ben, tanımışsınızdır umarım… En yakın zamanda tekrar uğrayacağım yanınıza

 4. Malum ekonomik krizden dolayı eşim şu an çok sıkıntı çekiyor. Hem işimizin hem de evimizin bereketinin artması için ne gibi büyüleriniz var. Şu zor zamanlarda manevi de olsa desteğinize ihtiyacımız var hocam…

 5. Öncelikle bu güzel yazı için teşekkür ederim. Gayet bilgilendirici bir içerik olmuş. Hocam büyülerden korunmak için neler yapmalıyız? Ya da bize büyü yapıldığını nasıl anlayabiliriz?

 6. Büyüyü öyle herkes yapamaz. Mazallah yapayım derken eline yüzüne bulaştırır. Refika hocam bu konuda tektir. Allah razı olsun çok faydasını gördüm. Kesinlikle Refika hocamdan başkasını tercih etmeyin. Hem paranıza hem de zamanınıza yazık olur.

 7. Refika hanım ilimine ve sözlerine çok güvendiğim bir insandır. Çok sayıda konu da bana yardımcı oldu. Hatta öyle ki hayatımı bile baştan sona değiştirdi. Kendisine sevgim ve saygım sonsuzdur.

 8. Medyum hocam, kocamla aramızda sürekli tartışma yaşanıyor. Hem de sudan sebeplerden dolayı… Evimizdeki huzursuzluk çocuklara da yansıyor. Bu durumdan çok sıkıldım. Lütfen bana bir yol gösterin.

 9. Eşimin annesinin bize ayırma büyüsü yaptırdığını düşünüyorum, hatta bundan eminim. Çünkü bir ortamda bunu söylemiş ve kulağıma geldi. Bu büyüyü terse nasıl çevirebiliriz hocam?

 10. Çok çeşitli büyüler var. Hatta yüzlerce bile diyebilirim. Bende meraklıyımdır bu işlere, hatta Refika hocam ile Avrupa’da görüşmüştüm. Büyüyü herkes ihtiyaç halinde yaptırabilir. Bu kadar çok abartmamak lazım bu işleri…

 11. Medyum hocamla Belçika ziyaretinde tanışmıştık. Kendisine bazı sorunlarımdan bahsettim. Bana çok etkili bir tılsım hazırlayacağını ve en fazla 1 ayda etkisini göstereceğini söyledi. Gerçekten de yaptıklarını uyguladıktan 1 hafta sonra etkisini göstermeye başladı.

 12. Bugün temizlik yaparken evimin içindeki oda kapılarında benek benek lekeler gördüm. Hemen aklıma domuz yağı büyüsü aklıma geldi. Hocam bunun büyü olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz. Bana yardım edin lütfen