İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Büyü Bilgileri
 3. Kısmet Açma Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Kısmet Açma Büyüsü

İnsanların belli bir yaşa ulaştıktan sonra, evlenme şansları da azalmaktadır. Çünkü genç yaşta evlenmenin ne kadar iyi sonuçları olduğunu herkes bilir. Çocuk yapmanın daha rahat olduğu, hayatınızı düzene sokabilmenin ve insanların birbirlerine alışmaları ve seçici olmamalarını da sağlayan etkilerin başında, küçük yaşta evlilik gelmektedir. Fakat belli sebeplerden dolayı evlenememiş olan insanların sadece fırsat bulamadığını düşünüyorsanız, yanılıyor olabilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü, belli bir yaşın üzerinde olmasına rağmen ve birçok kısmetin geri dönmesine rağmen evlenememiş insanlar üzerinde mükemmel etkiler oluşturacak bir yeterlilikteki büyüdür. Bu büyü sonucunda, çoğu insanın mutlu bir yuva kurduğu bilindiği gibi, hayatınızdaki her türlü sorununda ortadan kalkmasını sağlamanız mümkün olacaktır. Dilediğiniz zamanlarda mükemmele erişmek, hayatınızdaki kısmetsizliğinizi yok etmek için büyü yaptırmaya başvuracağınız zamanlarda, Avrupa’da bulunan ve orada yaşayan Medyum Refika ile iletişime geçmeniz gerekebilir. Çünkü kendisi alanının en iyisi olması sayesinde, birçok büyüyü doğru şekilde uygulayıp, zorlanmadan olumlu sonuçlara erişmenizi sağlayacak deneyime sahiptir. Tecrübe konusunda sorun yaşamayacağınız ve özellikle Kısmet Açma Büyüsü konusunda mükemmel bir deneyime kavuşmanızda da büyük bir rol oynayacaktır.

Aradığınız en iyi büyü yapan hocalar arasında olan ve istediğiniz başarılı çözümlere mükemmel biçimde erişmenizi sağlayan Refika Hoca, bu konuda güvenebileceğiniz sayılı medyumlar arasındadır. Kısmet Açma Büyüsü sayesinde, kendisine başvuran ve destek isteyen herkesin mutlu bir yuvaya kavuşmasını sağlamış eşsiz bir kişilik olmasının da etkisini hızlıca hissedebilirsiniz. Eğitimlerini büyünün ana vatanından almış ve kendini geliştirme konusunda da yeteneğini ve farklı bilim dallarını baz alması sayesinde, ihtiyaçlarınıza cevap bulmanın farkını yaşama fırsatı sunmaktadır.

Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Birçok insan tarafından kesin amacı bilinmeyen ve ezbere işlemler yapılan Kısmet Açma Büyüsü, genel olarak evlilik yaşı geçmiş ve evlenememiş insanlar üzerinde kullanılmaktadır. Ancak diğer bir kullanım alanı olan yeni bir iş ve gelir elde etme kısmını da es geçmemek gerekir. Hem yeni bir işte tutunamayan ve uzun süredir çalışmayan insanlarda, hem de evlilik konusunda problem yaşayan insanlarda tesiri eşsiz olacak bu büyüyü yaptırdığınız andan itibaren, kısmetinizin açılması sağlanacaktır. Dilediğiniz zamanlarda doğru bir yöntemle elde edeceğiniz mükemmel olanaklar sayesinde, isteklerinizin cevap bulduğunu, dualarınızın kabul olduğunu göreceksiniz. Sizleri nasibinize kavuşturacak, çalışmak istediğiniz alanlarda iş bulmanıza olanak sunacak ve kapalı olan, üzerinizdeki olumsuz büyü etkilerinin de tamamını yok edecek yeterliliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde nasip veya kısmet kapama büyüsü yapılmış ise; sizlerdeki bu etkiyi de ortadan kaldıracak bir yeterliliğe sahip olacaktır. İki yönden de mükemmel bir etkiye erişmek için ise; işin uzmanına başvuranız, yani Medyum Refika ile iletişime geçmeniz yerinde bir karar olacaktır.

Kısmet Açma Büyüsü Yapmak

Yaşadığınız olumsuzlukların üstesinden gelmek ve kısa zamanda aradığınız hayırlı kısmetlerinize ulaşabilmeniz için kendinize veya sevdiğiniz kısmetinin kapalı olduğunu düşündüğünüz birine yaptıracağınız bu büyü sayesinde, hayatınızın olumlu bir şekilde değişeceğini görebilirsiniz. Avrupa’da bulunan ve yaşayan En İyi Medyum Refika Hoca ile iletişime geçebilecek durumda olanların her zaman Kısmet Açma Büyüsü yaptırmak için iletişime geçmeleri mükemmel sonuçlar için gereklidir. Diğer şekilde sadece ileriye gidemeyip, her zaman sorunlarınızın yenilendiğini ve hiçbir zaman düzelmediğini görebilir, umutsuzluğa kapılabilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü Etkileti

Yapılan her büyünün kullanılan tekniğe, yapılan zamana ve yapan kişiye göre değişkenlik gösteren tesir süresi bulunmaktadır. Normal sürede 1 hafta ile 1 ay arasında bir süre içerisinde tesir eden Kısmet Açma Büyüsü, hızlı tesir etmesi için kullanılan farklı tekniklerin olmasıyla, daha kısa sürede etki etmesi mümkün olan büyülerdendir. Medyum Refika Hoca tarafından yapılan bu büyü, genelde 1 haftayı geçmeyen bir sürede olumlu sonuç verirken, inancınız ve yapıldıktan sonraki arayışlarınıza bağlı olarak 1 ayı bulacak bir süreçte olabilir. Bu tamamen sizin büyüyü yaptırırken ki inancınız, büyü yapıldıktan sonra kısmetinize ulaşmak için attığınız adımlarla doğru orantılı olarak değişen bir süredir. Ancak Avrupa içerisinde yaşayan herkesin tanışması ve iletişime geçmesi gereken nadir insanlardan olan Refika Hoca sayesin, birçok soruna çözüm bulabilirsiniz. Fırsatınız varsa geç kalmadan arayarak, kesin çözümlü büyülere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (11)

 1. Refika hanımla uzun zamandır tanışıyoruz. Hatta İzmit’te olduğu dönemlerde de sık sık bazı konular için ziyaret ederdim. Sağolsun kendisi işinde uzman ve son derece güvenilir bir hocamızdır. En yakın zamanda Tarot içinde yanınıza uğrayacağım hocam…

 2. Medyum hocam ile kardeşimin kısmetinin açılması için görüşmüştük. Sağolsun kendisi çok ilgili ve bilim irfan sahibi bir kişi. İlgiyle derdimi dinledikten sonra bir tılsım hazırladı. 2 ay sonra kardeşimi nişanlandırdık. Şaka gibi geliyor ama inanın eksiği var fazlası yok. Kendisine defalarca teşekkür ettim ama bir de buradan yazmak istedim.

 3. Hocam, başımdan çok kötü bir evlilik geçti. Yıllardır çekmediğim kalmadı diyebilirim. Olaylı da olsa en sonunda o adamdan boşandım. Fakat şimdi ise evlilikten korkuyorum. Elbette bir gün evleneceğim ama karşıma hayırlı bir kısmet çıkması için aşk büyüsü mü yaptırmam lazım?

 4. Hocam, 33 yaşındayım Allah günah yazmasın ama şu ana kadar elimi hangi işe atsam bir kısmetsizlik yaşıyorum. Çok iyi çalışırım ama neden böyle oluyor anlamıyorum. Bunun için bir büyü ya da tılsımınız bulunuyor mu?

 5. Bu sene YKS sınavına gireceğim. Derslerimde başarılıyım ama sınavda çok panik yapıyorum. Bunun için bana yapabileceğiniz bir büyü var mı? Bu konuda yardımınızı rica ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 6. Kısmet açma büyüsü için belli bir yaş şartı gerekiyor mu? Benim yaşım 19, kısmet açma değil de sevdiğim çocukla evlenmek istiyorum. Gerçi çocukta bunu istiyor ama aileler ne der hiç bilmiyoruz.

 7. 34 yaşında bakımlı ve alımlı bir ev kızıyım. Fakat bahtım mı kapalıdır bilmiyorum. Ne zaman birisine ilgi duysam ya evli çıkıyor ya da psikopat… Yaşımda artık tehlikeli seviyelerde, bu yüzden bana yardımcı olmanızı istiyorum.

 8. Bir insan belli yaşa kadar evlenememişse büyük bir ihtimal büyü yapılmıştır. Elbette bu dediğim birtakım kusurları olmayan insanlar için… Refika hanıma kısmet açma büyüsü için en yakın zamanda uğramayı düşünüyoruz.

 9. Kısmet açma büyüsü yaptırmak istiyorum ama herhangi bir aşk, sevda vs. için değil. İşlerimizin rızkı, bereketi artsın diye düşünüyorum. Son günlerde çok büyük darbeler yedik. İnşallah çare olacaktır.

 10. Medyum hocamla uzun zamandır tanışırız. Kendisi bu işte gerçekten de bir numaradır. Karakteri ve hoşgörüsünden bahsetmeme gerek bile yok. Birkaç çalışma gerçekleştirdik ve sonuç muazzamdı. Her şey için teşekkür ediyorum hocam…

 11. Kısmet açma büyüsü için Medyum hocamla görüştüm. Hazırladığı özel tılsım sayesinde 4 ay sonra ruh eşimi buldum ve şu an nişanlıyız. İnşallah önümüzdeki sene evleneceğiz. Buradan tekrar teşekkür ederim hocam