İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Büyü Bilgileri
 3. Papaz Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Papaz Büyüsü

Genel olarak olumsuz durumlar gibi görünen etkileri içerisinde barındıran ve uzman medyumların haricinde hiç kimsenin yapmaya bile kalkışmaması gereken büyülerden olan Papaz Büyüsü, farklı amaçları yerine getirebilmek için başvurulan büyü tekniklerinden birisidir.

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü açıklamaları yapmak için bu makaleyi yazdım. Tek bir amaç için yapılmayan, farklı zamanlarda insanların amaçlarını karşılamak ve tesiri artırabilmek için başvurulan yöntemlerden ve en etkili büyü çeşitlerinden birisi olmasıyla bilinen bu büyü, genel olarak ayırma, soğutma veya bağlama gibi konulardaki isteklerinize cevap verecek yapıya sahiptir. Bazı insanlar için kötü olarak değerlendirilen, yine yapılış amacına göre bazıları için iyi olarak değerlendirilen durumları yerine getirebilmek için başvurulan bu büyü, en eski ve en etkili büyülerden birisi olarak da bilinmektedir. Dikkat edilmesi gereken konuların başında, kesinlikle uzman medyumlar tarafından yapılması gereken, yanlış bir işlem sonucunda büyük hatalara yer verecek ve yapan kişiye dahi zararı olacak kadar da büyük tesire sahip olmasıdır.

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü ile bir işlem yaptırmak, bir etkiye ulaşmak varsa ve Avrupa’da yaşıyorsanız, kesinlikle En İyi Medyum Refika Hoca ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü bu konudaki eğitimi ve ilimi yeterli olan sayılı medyumlardan birisi olarak bilinen Refika Hoca, hem kendisine hem de yaptıran kişiye zarar vermeden doğru sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Birçok insanın hayatında problemler olabilir. Bu problemlerin çözümü genelde insanlara kötü gelen ancak sonucu iyiye yorulacak yapıdaki etkilerle sağlanabilir. Örnek vermek gerekirse; ayrılık ve soğutma büyüleri oldukça kötü etkilere sahip olarak bilinir. Ancak birbirilerini hiçbir şekilde sevmeyen, hatta nefret eden çiftlerin ayrılması için yapılacak ve Papaz Büyüsü ile desteklenecek bir sonuca da, kimse hayır demez. Çünkü birlikte olmalarından daha iyi sonuçları sunacak olan ayrılıklarının sağlanması zorlaşmış insanların problemsiz olarak çözüme ulaşmaları da, ayrılıkla gelecektir.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

İlk başta belirttiğimiz gibi, insanların büyük bir çoğunluğuna göre kötü amaç olarak bilinen ve kötü bir izlenim bırakmasına rağmen, kesin ve olumlu sonuçlara da yorulabilecek bir büyü olan Papaz Büyüsü, ayrılık, soğutma veya bağlama konusunda, insanların iradelerini direkt olarak etkileyecek konularda başvurulan bir büyüdür. Kesin olarak tanımlamak gerekirse, irade kontrolünü elde etmek için gerçekleştirilen bir büyü olan bu büyü sonucunda, insanların istem dışı hareket etmesi, istemediği şeyleri yapması ancak sonucunda olumlu bir olaya ortak olması sağlanmaktadır. İsteyen herkesin yaptırabileceği ancak yaptırırken oldukça dikkatli ve titiz davranılması gereken bir büyü olması nedeniyle, tesiri göz önünde bulundurularak, yeterli bilgiye sahip medyumlar tarafından yapılması gerekecektir.

Papaz Büyüsü yapabilen medyumların başında gelen Refika Hoca, Avrupa’da yaşadığı için, sadece Avrupa’da bulunan ve kendisine ulaşan insanlara destek olmaktadır. İstediğiniz zamanlarda, kesinlikle son çare olarak ulaşabileceğiniz bir büyü yaptırmak için dilediğiniz anlarda iletişime geçebilir, sizlerde destek talebinde bulunabilirsiniz. Bu gibi zamanlarda yanınızda olacak, sizlere veya sevdiklerinize zarar gelmeden sonuç almanızı sağlayacak olan Medyum Refika sayesinde, aradığınız başarılı çözümlere erişmeniz kolaylaşacaktır. Doğru bir yöntem ve teknikle birlikte kesin çözümlere ulaşmanızın değerini artıracak olan medyum, isteklerinizi dikkate alarak, sorduğunu her sorunun da cevabını verecek yeterliliktedir.

Papaz Büyüsü Yaptırmak

Diğer büyülere göre daha büyük tesir alanı olan ve geri dönüşü çoğu zaman olmayan Papaz Büyüsü yaptırmadan önce, kesinlikle emin olmanız gerekir. Bu büyünün yapılması gerçekten gerekli ise, yaptırmak; değil ise, yaptırmaktan uzak durmak gerekir. Çünkü yapılması kadar, bozulması da oldukça zor olan büyü, sadece yapan kişi tarafından tam olarak bozulabilir. Etkilerinin kaybolması günler alabileceği gibi, insanların tercih etmeyeceği olumsuz sonuçlarla da karşılaşılmaktadır. Fakat yine de yaptırmak istediğiniz zamanlarda, kesinlikle daha önceden bu büyüyü yapmış, her zaman olumlu sonuçlar almış ve kesin çözümlere ulaşmanızı garanti edecek, Refika Hoca gibi medyumlardan destek almanız gerekecektir. İhtiyaçlarınıza anında çözüm bulan ve sizleri her türlü kötülükten koruyacak yeterli bilgiye sahip olan bir medyum olmadığı zamanlarda, problemlerinde sizlerle beraber geleceğini unutmayın. Aradığınız kaliteli ve çözüm konusunda arkanızın geri çekmeyeceği bir medyum ise; kesin olarak Medyum Refika Hoca isteklerinize cevap verecek ilk çözüm olacaktır. İletişim geçerek detaylı bilgi alabilir, daha sonra kararınızı verebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (14)

 1. Refika hocam saygılarımı sunarım. Eşimin ortağı, aynı zamanda da öz amcası bizi mahvetti. Ne maddi ne de manevi olarak bizde bir şey bırakmadı. Bu kişiye papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Acaba yardım eder misiniz?

 2. Medyum hanım, yazınızı okudum ve çok beğendim. Anladığım kadarıyla papaz büyüsünün birden fazla etkisi var. Peki bu etkileri biz seçebiliyor muyuz? Yoksa büyüyü yaptırdıktan sonra bahtımıza hangisi düşerse şeklinde mi oluyor? Bilgi alabilmem mümkün mü?

 3. Refika hocamla yaklaşık 5 ay önce tanıştık. Kendisini yerinde ziyaret ettim ve papaz büyüsü ile ilgili çalışma yaptık. Nedenlerine girmeyeceğim ama bu benim için zaruri bir ihtiyaçtı. Yemin ediyorum 3 gün sonra büyü etkisini gösterdi. Bu yüzden sağdan soldan duyduğunuz hurafelere inanmayın. İşi uzmanına yani Refika hocama bırakın.

 4. Hocam merhaba, çok büyük bir sıkıntım var ve dermanı sizde hocam. Aldığım bir duyuma göre çok yakın bir akrabam papaz büyüsü yaptırmış bana, fakat ismini öğrenemedim. Bu büyüyü bozman ve kimin yaptırdığını öğrenmem mümkün müdür? Çünkü aynı şekilde bende ona yaptırmak istiyorum.

 5. Medyum hanım, benim şu şekilde bir sıkıntım var. Vakti zamanında bana çok kötülüğü dokunan birisi için papaz büyüsü yaptırmıştım. Fakat şu an çok pişmanım ve bu büyüyü bozdurmak istiyorum. Ne yapmam gerekir?

 6. Hocam hayırlı günler, ben uzun zamandır Hollanda’da yaşıyorum. Sizinde methinizi bir çok arkadaşımdan duydum. Burada belirtemeyeceğim çok önemli ve hassas bir sorunum var. Sizinle yüz yüze görüşmek istiyorum.

 7. Hocam saygılarımı sunuyorum. İsmim Fikret ve bir konuda size danışmak istiyorum. Eşim büyü ve bu tarz şeylerle aşırı ilgili. Gün aşırı bana okunmuş su, küp şeker vs. gibi şeyler yediriyor. Acaba bunların herhangi bir zararı olur mu?

 8. Refika hanım, halam olacak insan evlendiğimizden beri bizimle uğraşıyor. Akrabalara kötüleme olsun, her ortamda bizim dedikodumuzu yapıyor. Artık canıma tak etti. Bu yüzden sizinle görüşmek isterim. Hangi ülkede olduğunuzu öğrenebilir miyim?

 9. Refika hocam merhaba, Aslı ben Berlin’den… Daha önce görüşmüştük sizinle ama telefon numaranız silindi. Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Yine aynı yardımcı olmanızı rica edeceğim. Telefon numaraınızı gönderebilir misiniz?

 10. Papaz büyüsü sadece şahısa mı yapılır? Mesela bir firma ya da kuruma da böyle bir büyü yapmamız mümkün müdür? Kötü bir niyetim yok. Sadece kendimi savunma amaçlı düşünüyorum. İletişim bilgilerinizi alabilirsem, sizi bu konuda rahatsız etmek isterim.

 11. Tüm aileme zarar veren bir kişiye papaz büyüsü yaptırmak istiyorum. Bunu çoktan haketti çünkü. Papaz büyüsü için büyü yapılacak kişiden herhangi bir nesne alınması gerekiyor mu? Kıl, eşya vs. gibi

 12. Medyum hocam merhaba, papaz büyüsü ile ilgili aklıma takılan bir soru var. Papaz büyüsü kara büyülerden midir yoksa iyilik içinde papaz büyüsü yapılabilir mi? Yazınızda papaz büyüsünün birden fazla etkisi var diye belirtince sormak istedim.

 13. Refika hanıma papaz büyüsü yaptırmak için gittim. Ben bu kadar hızlı ve tesirli olabileceğini düşünmemiştim. En azından bir kaç ay sonra etkisini gösterir demiştim ama gerçekten beklentimin çok üstünde oldu.

 14. Aile huzurumuzu kaçıran ve sürekli dedikodumuzu yapan birisi için papaz büyüsü yaptırmayı düşünüyorum. Bunun için yapılması gerekenleri sizden isteyecektim. Yardımcı olursanız çok sevinirim hocam.